5 lepszych piosenek latino od Despacito

05/09/2017

Świat oszalał na punkcie piosenki Despacito, której trzeba przyznać miano przeboju wakacji a nawet całego 2017 roku. Posłuchajcie 5 lepszych utworów latino!

5. Carlos Vives, ShakiraLa Bicicleta. Być może to nie był przebój radiowy, ale wystarczył rok, aby teledysk na YouTube przekroczył miliard wyświetleń. Miłe dla ucha i oka (zasługa pięknej Shakiry).

4. Hiszpanie mówią, że jest to jeden z przebojów wszechczasów. O kim mowa? Gipsy Kings i słynne Bamboléo. Trudno z tym stwierdzeniem się nie zgodzić. Rytmiczny refren sprawia, że każdy, chociaż raz w życiu nucił po nosem Bamboléo.

3. Czy Don Omar Danza Kuduro, coś Wam mówi? Zapewne nie, zresztą tak jak mi, ale uwierzcie, wystarczy posłuchać przez kilka sekund, aby uświadomić sobie, że znacie ten przebój.

2. Cofamy się do 2004 roku. Na szczytach list przebojów znajdował się Daddy Yankee z Gasolina. Mimo upływu czasu, utwór nawet dzisiaj jest często grany przez DJ-ów podczas imprez.

1. Współczesny król muzyki latino może być tylko jeden, Enrique Iglesias. Jest jak maszynka do robienia przebojów. Na swoim koncie ma wiele singli utrzymanych w klimacie latynoamerykańskim jak np. Duele El Corazon i Subeme La Radio, ale najważniejszy to Bailando.

BONUS …i jakby było Wam mało, na zakończenie Luis Fonsi ft. Daddy Yankee – Despacito.

Polub moją stronę na facebooku i bądź na bieżąco z nowościami!

      Facebook_logo_(square)

Udostępnij na:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


2 comments

Post a new comment