Jak tanio nocować zagranicą? Rozdajemy kupony AIRBNB

12/02/2015
Rzym (fot. Krzysztof Stefaniak)

Zapewne wielokrotnie staliście przed dylematem, gdzie szukać taniego i w miarę komfortowego noclegu. Szczególnie zagranicą ceny mogą wydawać się wysokie. Większość tanich hoteli znajduje się w sporej odległości od centrum. Jeżeli zmagacie się z podobnym problemem, to mamy dla Was rozwiązanie.

Większość część przygotowań do wyjazdu na koncert BeyoncéJay-Z w Paryżu poświęciliśmy na poszukiwanie noclegu. Ceny hoteli różniły się sporo w zależności od lokalizacji i standardu. W końcu znaleźliśmy portal airbnb, gdzie osoby z całego świata wynajmują swoje mieszkania lub pokoje chętnym turystom. W taki oto sposób trafiliśmy do przesympatycznej Karine, która mieszka 15 minut podróży kolejką podmiejską od Wieży Eiffela w bardzo nowocześnie urządzonym mieszkaniu z widokiem na Paryż. Nocleg kosztował nas, jak na stolicę Francji, naprawdę niewiele. Zamknęliśmy się w kwocie około 50zł za dobę! Składanie rezerwacji przez portal airbnb jest całkowicie bezpieczne, o ile będziemy pamiętać o kilku podstawowych zasadach:

  1. zawsze wybierajmy oferty, które posiadają kilka recenzji – dzięki temu mamy pewność, że oferta jest zgodna z rzeczywistością;
  2. warto również zwrócić uwagę czy gospodarz ma zweryfikowany przez portal dokument tożsamości;
  3. dokładnie zapoznajmy się z zasadami rezerwacji u danego gospodarza, zwróćcie uwagę na możliwe godziny zameldowania i wymeldowania, czy na miejscu będziecie mieli dostęp do darmowego WiFi oraz czy musicie mieć ze sobą własne ręczniki i inne przybory toaletowe;
  4. zanim zdecydujemy się na rezerwację, napiszmy do gospodarza i wypytajmy o wszystkie szczegóły lub nieścisłości;
  5. do każdej rezerwacji doliczana jest opłata administracyjna – jest to gwarancja bezpieczeństwa całej transakcji.

Oferta portalu jest naprawdę ogromna. Swoje poszukiwania możemy zawęzić do całych mieszkań, oddzielnych pokoi czy nawet współdzielonego pokoju. Rozbudowany interfejs pozwala na odpowiednie filtrowanie wyników, np. pod względem ceny. Po wejściu w interesującą nas ofertę uzyskamy dostęp do szczegółowych informacji na jej temat. Możemy przeczytać parę słów o gospodarzu, przejrzeć galerię zdjęć z jego mieszkania, sprawdzić nieco dokładniejszą lokalizację oraz przeczytać warunki i zasady rezerwacji. Potem pozostaje już tylko wysłać zapytanie do właściciela oferty i po uzyskaniu zgody złożyć rezerwację poprzez dwa kliknięcia myszką.

Kliknij i zobacz teraz: Jak tanio zwiedzić Paryż?

surfblog_airbnb

Z okazji startu surfbloga mamy dla Was niespodziankę. Każdy, kto zarejestruje się z poniższego linka na portalu airbnb, otrzyma od nas w prezencie kupon zniżkowy na swój pierwszy nocleg! Wartość każdego kuponu to 78 pln. Dzięki temu podróż w wymarzone miejsce będzie jeszcze tańsza.

>>>ŁAP KUPON<<<

Jak działa kupon? To proste:

  1. Klikacie link powyżej i zakładacie swoje konto na portalu.
  2. Kupon o wartości 78 pln zostanie automatycznie dodany do Waszej pierwszej transakcji na portalu – nie ma potrzeby wpisywania żadnych kodów. Będzie on wyraźnie uwzględniony w koszyku.
  3. Kupon jest ważny przez 3 lata od rejestracji.
  4. Kupon jest doliczany tylko w przypadku, gdy wartość transakcji wynosi ok. 250 zł lub więcej (czyli należy wykupić 3-4 noce w zależności od ceny za dobę) i od tej ceny automatycznie odliczany jest rabat na 93 zł, czyli zamiat 250 zł, płacimy 157 za całość pobytu.

 

Udostępnij na:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


14 comments

Post a new comment