Coldplay & Beyoncé – Super Bowl 2016 VIDEO

08/02/2016

Coldplay, Beyoncé, Bruno Mars i Mark Ronson podczas Super Bowl 2016 / źródło zdjęcia: socialmedianews.me

Coldplay, Beyoncé i Bruno Mars, to do nich należała scena podczas 50. finału Super Bowl 2016. Zobaczcie ich niesamowity i kolorowy występ na żywo!

Za nami finałowe starcie futbolu amerykańskiego Super Bowl 2016. Jest to najchętniej oglądane wydarzenie sportowe na całym świecie. Co roku przyciąga przed telewizory ponad 111 milionów widzów. Reklamodawcy wydają krocie na spoty reklamowe, a celebryci chętnie pojawiają się na imprezie. To wielkie święto sportu oraz muzyki. Podczas przerwy między meczami nazwanej Super Bowl Halftime Show występują największe gwiazdy świata muzyki. Na scenie do tej pory pojawiali się m.in. Michael Jackson (1993), The Rolling Stones (2006), grupa The Black Eyed Peas (2011), Madonna (2012) oraz Katy Perry (2015). W tym roku do tego grona dołączył zespół Coldplay. Chłopaki zaprezentowali swoje największe przeboje jak Viva La Vida i Paradise oraz materiał z ostatniej płyty A Head Full of Dreams. Następnie dołączyła do nich Beyoncé. Piosenkarka już drugi raz pojawiła się na Super Bowl. Swoje autorskie show miała w 2013 roku. Tym razem usłyszeliśmy na żywo nowy singiel artystki Formation, który dzień wcześniej niespodziewanie pojawił się w sieci. Tak jak Beyoncé, ponownie zobaczyliśmy Bruno Marsa w towarzystwie Marka Ronsona. W 2014 roku to on razem z zaproszonymi gośćmi występował podczas finału Super Bowl. Tylko Beyoncé i Bruno Mars w historii całego wydarzenia kolejny raz pojawili się na murawie stadionu. To dało niezapomniane show, które ma szanse pobić rekord oglądalności. Zaraz po występach wzrosła sprzedaż singli wszystkich artystów. Warto dodać, że jeszcze jedna wielka gwiazda pojawiła się w tym roku na Super Bowl. Hymn Stanów Zjednoczonych wykonała sama Lady Gaga.

Zobaczcie występ Coldplay, Beyoncé & Bruno Mars podczas 50. Super Bowl 2016:

Kliknij i zobacz również:

20 najlepszych płyt 2015

~Mateusz

Udostępnij na:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


8 comments

  1. Piękne show. Szkoda, że jest ono niemożliwe w Polsce… Zapewne jako Coldplay wystąpiłby Perfect, jako Beyonce – Beata Kozidrak a jako Bruno Mars to ktoś z talent show. Szkoda gadać…Zazdroszczę USA Super Bowl.

Post a new comment