Ella Eyre w Warszawie na Blue Night!

15/09/2017

Ella Eyre została głównym headlinerem wydarzenia Blue Night napędzanego przez Absolut. Obok niej wystąpi zespół KAMP!, Sarsa, Dj Envee i Dj Green Rose. Będzie się działo!

Druga edycja imprezy Blue Night by Absolut odbędzie się już 22 września. Data jest nieprzypadkowa, ponieważ w tym dniu jest równonoc. Właśnie od tej pory noc zaczyna dominować nad dniem, a to doskonała okazja do tego, by obudzić w sobie nocne zwierzę i ruszyć na podbój miejskiej dżungli! Na scenie wystąpi gwiazda sceny elektronicznej pochodząca z Wielkiej Brytanii Ella Eyre. Wokalistka znana jest dzięki takim przebojom jak Came Here for Love, Ego i Waiting All Night. W 2015 roku ukazała się debiutancka płyta Feline dzięki której Ella Eyre zyskała rozgłos. Piosenkarka współpracowała m.in. z Rudimental, Sigala i Ty Dolla $ign.

Oprócz Elly Eyre wystąpi grupa KAMP!, Sarsa oraz finaliści konkursu „Uncovered – Daj się odkryć”. Z kolei klubowe rytmy porywające do dzikiego tańca zapewnią DJ Envee i DJ Green Rose.

KAMP! – to jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, docenianych również za granicą. Sarsa to wyróżniająca się na polskim rynku muzycznym wokalistka. Jest także autorką tekstów, kompozytorką i producentką muzyczną, grającą na instrumentach klawiszowych i ukulele. DJ Envee – jeden z najbardziej cenionych w Polsce producentów, muzyk, DJ oraz współtwórca uznanego w kraju i za granicą kolektywu dj’skiego Niewinni Czarodzieje (Innocent Sorcerers). DJ Green Rose – aka Malina, DJ-ka mająca na koncie zarówno solowe występy, jak i projekty live zrealizowane we współpracy z muzykami i zespołami.

 Bilety w cenie 89 zł na są już dostępne na stronie www.cojestgrane24.pl.

Udostępnij na:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Post a new comment