Film Florence and The Machine – The Odyssey

24/04/2016
zdjęcie: facebook.com/florenceandthemachine

zdjęcie: facebook.com/florenceandthemachine

Zespół Florence & The Machine zaprezentował finalny projekt The Odyssey, który jest podsumowaniem ostatniej płyty How Big, How Blue, How Beautiful. Zobaczcie ich nowy film!

Era ostatniej płyty Florence & The Machine How Big, How Blue, How Beautiful  pomału dobiega końca. Album ukazał się 2 czerwca 2015 roku i z miejsca stał się wielkim sukcesem. Pochodzą z niego takie przeboje jak What Kind of Man i Ship to Wreck, który świetnie sobie radził w radiowych listach przebojów. Dodatkowo krążek promuje aż 7 teledysków! Końcowym projektem jest film The Odysseyktóry łączy wszystkie obrazy w całość oraz podsumowuje historię HBHBHB. Reżyserem jest zaprzyjaźniony z kapelą Vincent HaycockFlorence Welch poszła w ślady Beyoncé, która pokazała wszystkie klipy jako jeden obraz Lemonade. Moda na takie przedsięwzięcia trwa w najlepsze. Teledysk w dzisiejszych czasach jest jak wysokobudżetowy filmThe Odyssey, oprócz wszystkich wcześniejszych klipów zawiera tytułową piosenkę How Big, How Blue, How Beautiful w wersji acapellaco jest nie lada gratką dla jej fanów. Grupa już w lipcu ponownie wystąpi w Polsce na Open’er Festival w Gdyni.

Kliknij i przeczytaj recenzję płyty Florence & The Machine How Big, How Blue, How Beautiful

Zobacz Florence and The Machine – The Odyssey na specjalnej stronie, która została przygotowana na potrzeby filmu http://florenceandthemachine.net/

Udostępnij na:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


6 comments

  1. Świetny chociaż szkoda, ze to koniec ery HBHBHB. Teraz tylko czekać na ich koncert w Gdyni :)

Post a new comment