Instagram ma 5 lat. Zobacz najlepsze momenty!

10/10/2015

instagram logo

Kto rządzi na Instagramie? Jakie zdjęcia mają najwięcej polubień? Dlaczego ten serwis jest tak popularny? Zobaczcie już teraz 5. najlepszych zdjęć z serwisu!

Chyba nikomu nie musimy mówić, czym jest Instagram. Zrewolucjonizował social media, stał się najchętniej pobieraną aplikacją na smartfony i pokazał, że zdjęcia czasami przekazują więcej niż słowa. Każda szanowana celebrytka musi go mieć! W Polsce królowymi Instagrama są bez wątpienia znane blogerki, które zasypują nas w ciągu dnia setkami zdjęć. Jak jest na świecie? Kto rządzi? Zobaczcie najlepsze momenty serwisu! Oto piątka najbardziej popularnych chwil na Instagramie.

Miejsce 5.

Lubimy się chwalić sukcesami – tak samo ma siostra Kim Kardashian, Kylie Jenner, która pokazała dyplom ukończenia szkoły. Zebrał on aż 2,3 miliona polubień i setki tysięcy gratulacji. Sama Kylie ma aż 38,5 miliona fanów na Instagramie. Ciekawe tylko ile miała piątek na dyplomie…

Kylie Jenner Instagram

Miejsce 4.

Kanye West nazwał siebie następcą Michaela Jacksona. Jak na króla muzyki przystało, musiał poślubić prawdziwą królową. Padło na Kim Kardashian, która szybko pochwaliła się swoją zdobyczą na Instagramie. Zdjęcie z ich ślubu zdobyło aż 2,4 miliona serduszek, a samą Kim obserwuje prawie 50 milionów osób. Młodej parze życzymy 100 lat!

Miejsce 3.

Taylor Swift przeżywa teraz najpiękniejsze chwile w swoim życiu. Jej ostatnie piosenki nie schodzą z list przebojów, a jej wybrankiem został sam Calvin Harris. Miłość jej służy, udowodnili to jej wierni fani, którzy polubili jej zdjęcie z Harrisem aż 2,5 miliona razy. To się nazywa miłość.

Kliknij i zobacz „Jak będzie wyglądać wojna komputerowa w XXI wieku?

Miejsce 2.

Taylor Swift to bez wątpienia jedna z największych gwiazd muzyki, która zaczynała śpiewając country aż do przebojowego i przyjemnego popu. Na Instagramie ma ponad 50 milionów obserwujących, a jej zdjęcie z przeprosinowym bukietem kwiatów od Kanye Westa zdobyło aż 2,6 miliona polubień! Taylor, podaj adres… też Ci wyślemy kwiaty!

Taylor Swift instagram

Miejsce 1.

Najwięcej polubień zdjęcia na Instagramie zebrała druga z sióstr Jenner, Kendall. Liczba lajków przekroczyła rekordowe 3 miliony! Profil Kendall śledzi aż 38 milionów wielbicieli. To zestawienie pokazuje, że rodzina Kardashianów rządzi całym Instagramem.

Kendall Jenner Instagram

My również jesteśmy na Instagramie! Jeszcze nie mamy tylu milionów obserwujących jak nasi koledzy i koleżanki na górze, ale do tego dążymy. Dołącz do nas już teraz! @surfblog.pl Pokazujemy tam zdjęcia, które dotyczą naszych artykułów oraz relacje z podróży, festiwali oraz to, co aktualnie robimy.

Udostępnij na:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


8 comments

Post a new comment