Ładowarka samochodowa GP – ratunek dla kierowcy

13/11/2015
ładowarka samochodowa GP

Ładowarka samochodowa GP

Ładowarka samochodowa GP ułatwi i umili podróżowanie samochodem. Przekonajcie się jak łatwo się z niej korzysta i w jakich sytuacjach jest potrzebna.

Podróżujesz często samochodem? To zapewne wiesz jak ważny jest dostęp do prądu dla urządzeń elektronicznych jak np. telefon komórkowy, GPS lub tablet. Ja jestem czynnym kierowcą, który jeździ autem po całej Polsce. Często korzystam z pomocy nawigacji GPS. Niestety potrzebuje ona ciągłego dostępu do prądu. Tak samo jest ze smartfonem, który podłączony do zestawu audio jest muzycznym centrum dowodzenia. Jak podłączyć w samochodzie wiele sprzętu do prądu? Skorzystajmy z ładowarki samochodowej GP.

Ładowarkę wkładamy do słynnej „zapalniczki”, która znajduje zazwyczaj w panelu zaraz pod radiem. Dzięki temu zyskujemy trzy wejścia USB, do którego możemy podłączyć wspomnianą nawigację GPS, telefon i inne urządzenia. Teraz np. podczas podróży do pracy możemy naładować baterię, a w dalszych wyprawach za miasto, mieć prąd żeby korzystać z niezbędnego sprzętu. Dzięki potrójnemu wejściu USB (model GP CC61) można ładować w tym samym momencie aż trzy rzeczy.

Kliknij i zobacz: Czy warto mieć powerbank? Test sprzętu GP GL301

ładowarka samochodowa GP CC61

Ładowarka samochodowa GP CC61

Ładowarka samochodowa GP w porównaniu z konkurencją, jest wykonana z dobrego tworzywa i nie wypada z gniazdka podczas jazdy. Niestety z takim problemem spotkałem się korzystając z innego producenta. Mam pewność, że podłączone urządzenia są bezpieczne i na pewno się naładują. Po skończonej pracy, można ją wyjąć oraz łatwo przechować np. w schowku.

Tak swoją drogą, ładowarka GP CC61 może być świetnym pomysłem na prezent np. na urodziny lub zbliżające się święta. Warunek jest tylko jeden, osoba obdarowywana musi być kierowcą. Z pewnością będzie to praktyczny prezent z którego każda ze stron będzie zadowolona.

~ Artykuł przygotowany we współpracy z GP i Streetcom

Udostępnij na:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


14 comments

  1. gdzie można kupić?? bo na stacjach benzynowych jak są takie ładowarki to zazwyczaj cena jest ich kosmiczna…

Post a new comment