Ładowarka ścienna GP – pomocnik w każdym domu

20/11/2015
Ładowarka ścienna GP WA41

Ładowarka ścienna GP WA41 zdjęcie GP

Chcesz w szybki i bezpieczny sposób naładować baterię w telefonie i tablecie w tym samym czasie? Potrzebny będzie pomocnik w każdym domu, czyli ładowarka ścienna GP WA41.

Ładowarka ścienna GP będzie przydatna w każdym domu oraz w podróży. Koniec z plątaniną kabli i marnowaniem czasu. Teraz możesz ładować dwa urządzenia mobilne w jednym kontakcie. Wszystko za sprawą sprzętu GP. Coraz więcej akcesoriów ładujemy przez port USB. Każdy kabel musimy podłączać do osobnego kontaktu. Przez to niepotrzebnie marnujemy miejsce. Teraz nie ma przeszkód ładować za jednym razem.

Często podróżując pociągiem, busem lub nocując w hotelu mamy dostępny tylko jeden kontakt. W takim przypadku sprawdzi się ładowarka GP, do której możemy podłączyć dwa urządzenia. Oszczędzamy cenny czas, ponieważ w jednym momencie naładujemy dwie baterie w naszych sprzętach elektronicznych np. w smartfonie, aparacie fotograficznym, odtwarzaczu muzycznym, smartwatchu lub tablecie. Ładowarka ścienna GP WA41 to wygoda, bezpieczeństwo i szybkość.

Kliknij i zobacz: Ładowarka samochodowa GP – ratunek dla kierowców

Dla osób, które mają kontakt z energią w niedostępnym miejscu lub nisko przy podłodze, możemy skorzystać z dłuższego przewodu USB np. z GP 2 metry. Dzięki niemu ładowany sprzęt będzie dostępny do aktywnego użytku. Wszystkie produkty marki GP charakteryzują się wysokiej jakości materiałów oraz posiadają niezbędne testy, co sprawia, że mamy pewność, że nasze urządzenia są bezpieczne.

Jeśli chcesz szybko naładować urządzenie mobilne lub mieć dostęp do dwóch gniazd USB to ładowarka ścienna GP jest najlepszym wyborem.

~ Artykuł przygotowany we współpracy z GP i Streetcom

Udostępnij na:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


10 comments

Post a new comment