„Must have” Twojej łazienki

30/05/2018

Istnieją przedmioty, bez których życie w Twoim domu było wielce utrudnione, lub wręcz niemożliwe. Bez lodówki całe nasze jedzenie stałoby się bezużyteczne w mgnieniu oka, bez miejsca do domu mieszkanie właściwie trudno byłoby nazwać domem! My jednak dzisiaj skupimy się na jednym konkretnym pomieszczeniu naszych czterech ścian, królestwie zadbanych ludzi i gospodyń domowych – łazience.

Zacznijmy od podstaw – suszenie ubrań bez odpowiedniej suszarki na pranie z podstawowej czynności stałoby się niezwykle trudnym zadaniem i prawdziwym wyzwaniem dla spokojnych domowników. Jeśli mieszkańcy naszego domu prowadzą aktywny tryb życia, a pralka jest jednym z najczęściej pracujących urządzeń naszego domowego gospodarstwa, suszarka staje się rzeczą niezbędną. Na szczęście, minęły już czasy gigantycznych, odrzucających swoim wyglądem suszarek znanych nam jeszcze z PRL-u. Dzisiaj, specjalnie projektowane dla naszej wygody, urzekają poręcznością i mnogością oferowanych modeli. Producenci oferują nam dzisiaj suszarki wieszane na ścianie, suszarki stojące, suszarki minimalistyczne – dla osób ceniących sobie oszczędność miejsca w mieszkaniu, a także suszarki na gigantyczne ilości bielizny – rodziny wielodzietne mogą już czuć się bezpiecznie!

Nic tak nie psuje estetyki łazienki, jak stojący „luzem” na widoku papier toaletowy. Taka wpadka może doszczętnie zburzyć nawet najbardziej starannie dopracowany wystrój tego pomieszczenia. Tyczy się to głównie osób, w których mieszkaniach łazienka jest także połączona z toaletą. Gdy nie wiemy, co zrobić z tak niezbędnym przedmiotem, z ratunkiem przychodzi nam stojak na papier toaletowy. Do wyboru mamy stojaki wykonane z bambusu, plastiku, a nawet kamienia, więc nawet osoba mieszkająca w średniowiecznym zamku dobierze produkt do swojego wnętrza! Dostępne są także stojaki wzbogacone o szczotkę do WC, co zdecydowanie zmniejsza zajmowaną przez te przedmioty przestrzeń. Mnogość wzorów i materiałów, z których wykonane są dane akcesoria, pozwala każdemu dobrać produkty stylistycznie odpowiadające jego łazience. Jeśli zaś domownicy cenią sobie wygodę, na rynku znajdziemy także uchwyty mocowane do ściany, zastępujące tradycyjne stojaki na papier toaletowy. Co więcej – dzisiaj nie trzeba ich już nawet przykręcać do ścian, dzięki specjalnym rozwiązaniom mocującym bez wiercenia!

Oczywiście, jeśli chcielibyśmy stworzyć niezbędnik każdej gospodyni pragnącej utrzymać porządek w domu, powstałby obszerny tom. Dlatego dzisiaj skupiliśmy się tylko na najważniejszych przedmiotach, których potrzebuje nasza łazienka. Przestrzegajmy zasad, dbajmy o każdy szczegół, a goście i inny domownicy będą zachwyceni efektami.

Udostępnij na:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


1 comment

  1. Jak dla mnie to praktyczne i przyjazne, lecz przy dzieciach nie do końca fajne rozwiązanie, bo jednak dzieci traktują takie jednostki pojedyncze nie przymocowane za zabawki. .

Post a new comment