Ni**as in Paris, czyli On The Run Tour – relacja

12/02/2015
fot. mashable.com Flawless Beyoncé na scenie (fot. mashable.com)

Dokładnie trzy tygodnie temu cały Paryż należał do Królowej Beyoncé i Króla Jay-Z. W piątek i sobotę (12-13.09) wystąpili dwukrotnie przed paryską publicznością, która zapełniła do ostatniego wolnego miejsca Stade de France. Z czystym sumieniem mogę przyznać, że wśród uczestników imprezy bardzo dużą część stanowili fani z całej Europy. Mieliśmy przyjemność spełnić jedno z naszych marzeń i ponownie wziąć osobiście udział w koncercie Queen Bee.

Cały koncert zaczął się z małym, bo zaledwie jednogodzinnym, poślizgiem. Wśród publiczności można było usłyszeć lekkie niezadowolenie, które jednak szybko minęło, gdy tylko na scenie pojawili się Oni – Beyoncé i Jay-Z. Show trwało blisko 3 godziny (!), podczas których artyści zaprezentowali 47 utworów! Spektakl muzyczny państwa Carter wyreżyserowany został w bardzo dynamiczny sposób, dzięki czemu koncert nie dłużył się a sam widz przez cały czas był zajęty.

Koncert rozpoczął się od wspólnego wykonania Bonnie & Clyde, zaś zakończył mash-upem Young Forever oraz Halo. W trakcie show można było usłyszeć nową aranżację Baby Boy, orientalną wersję Naughty Girl oraz rockową If I Were a Boy. Niespodzianką na zakończenie całej trasy koncertowej był gościnny występ Nicki Minaj, który został zachowany w tajemnicy aż do momentu pojawienia się samej zainteresowanej na scenie Stade de France! Nicki wspólnie z Beyoncé wykonała utwór Flawless, w którym przede wszystkim zachwyciła nas swoim rapem na żywo.

On The Run Tour to przede wszystkim znakomita oprawa graficzna, świetne show taneczne oraz niesamowite stroje. Po cichu liczymy na kontynuację trasy koncertowej. Jeśli tak się stanie, to na pewno udamy się na jeden z koncertów. Może będzie ku temu okazja tym razem w Polsce?

Jeśli jesteście ciekawi koncertu, to zachęcamy do obejrzenie specjalnego zapisu z całej trasy, który przygotowany został we współpracy z HBO. Poniżej znajdziecie jego fragment.

Udostępnij na:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


6 comments

Post a new comment