Nicki Minaj i jej nowych 11 piosenek. Zostanie królową?

18/04/2017

Czy Nicki Minaj planuje zostać nową królową muzyki? Najprawdopodobniej tak. W ostatnim czasie pojawiła się aż w 11 piosenkach. Znacie wszystkie?

Jeśli ktoś narzekał w poprzednim roku na brak aktywności muzycznej Nicki Minaj, to teraz nie powinien narzekać. Piosenkarka w ostatnim czasie pojawiła się w 11 piosenkach w tym w 3 autorskich singlach.

Radiostacje jeszcze nie przestały grać przeboju Ariany Grande Side to side, w którym gościnnie występuje Nicki Minaj, a już mamy kolejne hity. Gdy w kinach zadebiutowała kolejna część przygód pana Greya (Ciemniejsza strona Greya), Nicki postanowiła przypomnieć o sobie w utworze Nickiego Jonasa Bom bidi bom. W międzyczasie swój singiel zaprezentował Dj Khaled Do you mind z Minaj na czele. Do swojego powrotu na scenę muzyczną Jason Derulo wspomógł się Nicki Minaj, nagrywając wspólnie kawałek Swalla. Major Lazer także szykuje się do podbicia rynku i wydaje Run up z panną Minaj. Podobnie robi Gucci Mane promując Make love. Żeby nie było, że Nicki pojawia się tylko gościnnie, artystka postanowiła wydać coś własnego. Nie byłaby sobą jakby miało to przejść bez echa więc wypuszcza aż 3 single: Regret in your tears, No frauds feat Drake & Lil Wayne oraz Changed it także feat Lil Wayne. Dla podgrzania atmosfery, David Guetta dzieli się nową muzyką wręczając nam imprezowe Light my body up. W podobnym klimacie jest numer Kissing strangers grupy DNCE. Zapewne nowa królowa na tym nie skończy i wkrótce poznamy kolejne jej projekty.

Ariana Grande, Nicki MinajSide to side

Nick Jonas, Nicki MinajBom bidi bom

Dj Khaled, Nicki MinajDo you mind

Dj Khaled, Nicki Minaj, Ty Dolla $ignDo you mind

Major Lazer, Nicki Minaj, PARTYNEXTDOORRun up

Gucci Mane, Nicki MinajMake love

Nicki MinajRegret in your tears

Nicki Minaj, Drake & Lil Wayne  No frauds 

Nicki Minaj, Lil Wayne Changed it 

David Guetta, Nicki MinajLight my body up

DNCE, Nicki MinajKissing strangers

Ostatnia płyta Nicki Minaj The Pinkprint jest z końca 2014 roku. Pochodzą z niego m.in. single Anaconda i The night is still young.

Udostępnij na:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


1 comment

Post a new comment