Nienasycony Robert Lewandowski – biografia

05/07/2016
Materiały prasowe

Materiały prasowe

Robert Lewandowski prosto z Francji i EURO 2016 powraca z nową biografią: Nienasycony Robert Lewandowski. W szczerzej rozmowie z dziennikarzem sportowym Pawłem Wiklowiczem poznajemy największe sekrety naszego mistrza. 

Nienasycony. Robert Lewandowski, to oficjalna autoryzowana biografia mistrza futbolu, autorstwa Pawła Wilkowicza. Z reprezentantem Polski rozmawia wybitny i ceniony dziennikarz sportowy Paweł Wiklowicz z redakcji portalu Sport.pl. To właśnie jemu piłkarz opowiada o swoich przygodach na boisku i nie tylko. W biografii przeczytamy o ciekawostkach z życia prywatnego oraz o tym, co dzieje się w piłkarskiej szatni podczas ważnego meczu. Lewandowski w luźnej rozmowie, zdradza sekrety swojego życia oraz pokazuje jak naprawdę wygląda świat profesjonalnej gry w piłkę. To nie lada gratka nie tylko dla fanów piłki nożnej, lecz również dla tych, co chcą zobaczyć jak wygląda codzienność prawdziwej gwiazdy. Prywatnie to mąż Anny Lewandowskiej, która jest miłośniczką sportu i zdrowego trybu życia.  Robert Lewandowski jest wymieniany wśród takich legend jak Cristiano Ronaldo i Lionel Messi. Uznanie wśród trenerów i kibiców zdobył dzięki ciężkiej i długoletniej pracy. Takie sukcesy jak np. strzelone cztery bramki w jednym meczu z Realem Madryt lub pięć bramek w 9 minut w Bundeslidze, przyczyniły się do tego, że stał się autorytetem i wzorem do naśladowania. Jak twierdzi w książce: „Tak, ja nie mogę żyć bez goli – mówi Robert – Gole to jest pełnia szczęścia”.

Kliknij i przeczytaj recenzję książki Slow sex. Uwolnij miłość.

Książka opatrzona jest pięknymi fotografiami Lewandowskiego. Najważniejsze i najgłośnieszje bramki jego w karierze zachowane na papierze. Jest to prawdziwy unikat, który każdy powinien mieć w swojej kolekcji. Tym bardziej, że Polacy na nowo zakochali się w piłce nożnej. Tak jak wiele lat temu, ponownie sami chętnie wychodzimy na boisko. Co więcej nabywamy koszulki z numerem 9 oraz wszystko co łączy się z piłką nożną. Dziś wspominamy Kazimierza Daynę i dumnie pokazujemy jego wyczyny. Za 20 lat będziemy wspominać Roberta.

Dla przypomnienia bramki Roberta Lewandowskiego:

KONKURS! Chcesz wygrać książkę Nienasycony. Robert Lewandowski Pawła Wilkowicza? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: Kogo jest mężem Roberta Lewandowskiego? Odpowiedzi wysyłajcie na adres mailowy: kontakt@surfblog.pl. Pierwsze dwie poprawne, otrzymają biografię i pakiet wlep od SURFBLOG.PL. Na wiadomości czekamy do 10.07.2016. Osoby, które wygrały zostałą o tym poinformowane w wiadomości zwrotnej.

Udostępnij na:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


6 comments

Post a new comment