Kim jesteśmy?

12/02/2015

surfblog kim jesteśmy

Witajcie. Jest nam bardzo miło, że trafiliście na surfblog! :-) Poznajcie nas i miejsce, w którym jesteście.

SURFBLOG.PL to blog gdzie przestrzeń miejska spotyka się z kulturą popularną. Tworzą go Mateusz Turczyk i Krzysztof Stefaniak. Piszemy o naszych pasjach jakimi są muzyka, film, miasto, sztuka, podróże i styl życiaWszystko znajdziecie w trzech posegregowanych kategoriach #PRZESTRZEŃ, #KULTURA i #LIFESTYLE. Znajdują się one na czarnym pasku u góry. Blog cechuje się przejrzystością, pięknem wykonania i prostotą w użytkowaniu. Jest on dostosowany do komputerów osobistych jak i urządzeń mobilnych (smartfon oraz tablet).  Wszystko starannie przemyślane, by jak najlepiej z niego korzystać. Jest naszą wielką pasją i sposobem na życie. Nie ma nad nami żadnego szefa. My sami przygotowujemy surfblog. Wyrażamy przez niego naszą opinię, komentujemy, opisujemy to co się dzieje, co nas ciekawi, podoba i bawi. Znajdziecie tutaj m.in. recenzje, relacje i polecane miejsca.

Blogujemy już od ponad 3 lat. Surfblog został stworzony z połączenia naszych poprzednich blogów: www.zcichapek.pl i www.oprzestrzeni.com. Mateusz pisał o muzyce i kulturze popularnej XXI wieku, Krzysiek zajmował się przestrzenią miejską. Połączyliśmy siły żeby mieć więcej możliwości i wspólnie kreować trendy w blogosferze przy czym wciąż dobrze się bawić. Doświadczenie zdobyliśmy w największych redakcjach w Polsce, m.in.: Agora i Radio Złote Przeboje, Telewizja Polska oraz Polskie Radio. Braliśmy udział w konferencjach międzynarodowych m.in. Mentor & Student Research Lab oraz w ciekawych festiwalach np. Warsaw Film FestivalOpen’er Festival, Fashion Week Poland. Mieszkamy w Warszawie, którą baaaardzo kochamy za jej piękną przestrzeń i kulturę.

Jesteśmy na instagramie i facebooku. Tam udostępniamy na bieżąco zdjęcia, nasze prace, muzykę i pokazujemy co robimy w danym momencie. Są też fajne konkursy i co najważniejsze w tych miejscach wzajemnie się poznajemy. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli do nas dołączycie! Razem raźniej. :-)

Jeżeli macie jakieś pytania, sugestie, propozycje lub po prostu chcecie pogadać, to piszcie maile na które zawsze szybko odpowiadamy. Nasz adres to: kontakt@surfblog.pl

Więcej o nas i o współpracy z blogiem surfblog.pl, znajdziecie w zakładce kontakt / współpraca.

Mateusz Turczyk i Krzysztof Stefaniak

surf blog

Udostępnij na:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


Post a new comment