Praca dodatkowa, która daje dużo możliwości

31/05/2018

Praca dorywcza jest popularną formą zatrudniania, na którą decyduje się coraz więcej osób. Zaletami tej formy zatrudnienia jest miejsce wykonywania pracy, ponieważ często jest to dom pracownika, a także elastyczne godziny pracy. To bardzo korzystna opcja dla młodych mam czy ojców, a także kobiet, które chcą samodzielnie organizować swój czas pracy i zyskać możliwość twórczego rozwoju.

Jakie zajęcie dodatkowe wybrać?

Na rynku wciąż pojawiają się oferty dorywczego zatrudnienia. Dużo osób szuka idealnej pracy dodatkowej przez internet, zajmując się wypełnianiem ankiet czy angażując się w social media. To atrakcyjne propozycje, które wymagają jednak dość dużych nakładów czasu. Jeśli dysponujesz tylko kilkoma godzinami dziennie Inie chcesz pracować stacjonarnie (na zmywaku, jako sprzątaczka czy gosposia), pomyśl o podjęciu pracy konsultantki albo konsultanta. To bezpieczna  opcja, dzięki której możesz dużo zyskać.

Początki, czyli od czego zacząć

Już dziś zostań konsultantką AVON zupełnie za darmo i to w parę minut, a od razu będziesz mógł zacząć zarabiać ze sprzedaży. Konsultantka tej znanej marki kosmetyków nie ma żadnych zobowiązań – całkiem sporo osób rejestruje się do AVON jako konsultant tylko po to, by zamawiać produkty ze zniżką wyłącznie na swoje własne potrzeby. Sprzedaż produktów znajomym i klientom pozwala natomiast zacząć zarabiać, przy czym marka nie ma żadnych wytycznych sprzedażowych ani narzuconych z góry norm. Osoby, które nie zamówią nic przez cały rok, zostaną usunięte z listy konsultantów, ale będą mogły zarejestrować się ponownie, jeśli tylko zechcą.

Jak to wygląda, czyli zasady przydzielania rabatów

W zależności od wielkości złożonego w danej kampanii całościowego zamówienia (w ciągu roku marka przewiduje siedemnaście kampanii marketingowych) konsultant otrzymuje atrakcyjny rabat od 15% do aż 40%, który obejmuje całe zakupy. Następnie sprzedaje on zakupione kosmetyki, akcesoria do makijażu i pielęgnacji ciała, a także biżuterię, ubrania czy perfumy, a różnica między cenami zostaje w jego portfelu! Tym sposobem konsultant może zarobić około kilkaset złotych miesięcznie, a nawet więcej – osoby, które traktują pracę konsultanta jako jedyne źródło dochodów, zarabiają nawet kilka tysięcy podczas jednej kampanii! To od konsultantki albo konsultanta AVON zależy, jak bardzo angażuje się w pracę – a proporcjonalnie do zaangażowanie rośnie wysokość jego pensji i satysfakcja zawodowa.

Dodatkowe korzyści, czyli co jeszcze zyskuje konsultant AVON

Elastyczność czasu pracy, duża samodzielność w zarządzaniu obowiązkami i wpływ na wysokość zarobków to główne, ale nie jedyne korzyści wynikające z pracy konsultanta. Każdy konsultant otrzymuje dostęp do pakietów promocyjnych i może brać udział w programach motywacyjnych, które dodatkowo podnoszą satysfakcję zawodową i motywują do dalszego samorozwoju. Konsultant AVON po rejestracji zyskuje pełen dostęp do szerokiej oferty zapachów, kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, ubrań, biżuterii i akcesoriów wysokiej jakości. Będziesz kreował markę, która co roku wypuszcza na rynek około 500 nowości! Zaletą jest też niska opłata za dostawę towaru pod wskazany adres – koszty zaczynają się już od 2,90 zł, a przy odbiorze w punkcie możliwa jest nawet darmowa przesyłka.

Praca konsultantki to dobry wybór

Podsumowując, konsultant AVON to świetna forma zajęcia dodatkowego, dzięki któremu każdy z nas może zacząć zarabiać w parę chwil. Zarobki mogą być coraz bardziej atrakcyjne przy niskim nakładzie pracy – odłożone w ten sposób pieniądze podreperują domowe finanse i pomogą w realizacji wielu planów i marzeń. Praca konsultanta naprawdę może się opłacać! Rejestrując się przez stronę internetową marki AVON, natychmiast otrzymasz pomoc i wsparcie osób doświadczonych, które współpracują z firmą i chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Jako konsultant AVON dodatkowo otrzymasz darmowe katalogi, bezpłatne materiały sprzedażowe i spersonalizowany upominek, które trafi do Ciebie pocztą w ciągu paru dni od rejestracji.

Udostępnij na:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


8 comments

  1. Super sprawa z taką dodatkową pracą. Sprawdzają się takie dodatkowe możliwości. Ale trzeba jednak mieć taką pasję.

  2. Każdy zarobek jest dobry, nawet dodatkowy. Sama szukam czegoś, ale raczej stacjonarnie na 3-4 godziny do jakiegoś sklepu czy coś takiego.Na naszym rynku jednak jest wiele ciekawych propozycji, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze dodatkowego zajęcia.

  3. Każde zajęcie jest fajne, praca swoją drogą, jak mamy chęci można dorobić to prawda, teraz jest wiele ciekawych piramid i nie tylko. Jak tylko osoba potrafi ogarnąć wszystko to super sprawa.

Post a new comment