The Black Eyed Peas – Where’s the love? 2016

31/08/2016

The Black Eyed Peas powraca do muzyki odświeżając popularny singiel z 2003 roku Where is the love? Po co to robią i kto pojawił się w nowej wersji przeboju?

BEP w ubiegłym roku mieli świętować 20-lecie istnienia. W planach był powrót do muzyki po 5 latach od wydania ostatniego krążka The Beginnig i wielka trasa koncertowa. Niezapowiedzianie wystąpili podczas show Davida Guetty na festiwalu Coachella 2015 prezentując premierowo utwór Awesome. Następnie ukazał się teledysk do kolejnej nowej piosenki Yesterday. Niestety w obu numerach zabrakło Fergie, co nie spodobało się fanom. Wokalistka dołączyła do The Black Eyed Peas dopiero w 2003 roku. Powrotu BEP nie było, natomiast zaczęły się pojawiać głosy o drugim albumie Fergie Double Duchess, który ukaże się jeszcze w tym roku. Zwiastuje go Milf Money.

Kliknij i zobacz teledysk Fergie do Milf Money

Jednak to nie koniec The Black Eyed Peas. Grupa wraca do korzeni i sięga do piosenki z 2003 roku Where is the love?, która dała im popularność i rozgłos. Singiel był odpowiedzią na panującą na świecie biedą, rasizmem i atakami terrorystycznymi z 11 września 2001 roku. Mimo 13 lat od jej wydania, tematyka Where is the love? jest nadal aktualna. Dalej na świecie panuje terroryzm i strach, dlatego BEP postanowił nagrać nową wersję utworu, zapraszając do niej wyjątkowych gości. Są to: Mary J. Blige, Diddy, Jamie Foxx, Nicole Scherzinger, The Game, Jessie J, Andra Day, Tori Kelly, Justin Timberlake, Ty Dolla $ign, Usher, Dj Khaled, A$ap Rocky i Jaden Smith.

Dla przypomnienia, zobaczcie Where is the love? z 2003 roku:

oraz nowe Where’s the love?

Udostępnij na:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter


2 comments

Post a new comment